HAKKIMIZDA

1997 yılından bu yana uzman kadrosuyla müşterilerine sağlıklı ve kaliteli hizmet vermektedir. Malzeme kalitesi kadar önemli olan diğer bir husus da uygulama kalitesidir. Uygulamalarda en iyi sonuca ulaşabilmek için zamanı iyi değerlendirebilmek ve çalışma programındaki titizlik çok önemlidir.
 
Firmamız; özgün tasarımların seçkin renklerle ve kaliteyle buluştuğu yapı ürünlerini, sıcak dokusuyla en güçlü dekoratif unsurlardan biri olarak, siz değerli müşterilerimize memnuniyetle sunmaktadır. Kurumumuzun ilk amacı siz değerli müşterilerine en kaliteli ve en düşük maliyette ürünleri sunmaktır. İkinci olarak da çalışan memnuniyeti ve isçi güvenliği amaçlarının hemen basında gelmektedir.
 
Müsterilerine faydalı olmak için gayret göstermemizin altında ürettiği ürünün kalitesi büyük rol taşımaktadır.
 
Yapı ve zemin kaplama ürünlerimizin tümü kaliteli, dayanıklı ve firma tarafından garantilidir.


MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Sektörümüzdeki yeniliklerin takipçisi olarak, kalitemizden ödün vermeden, en yeni ürünleri en kısa zamanda müşterilerimize sunmak ve müşteri memnuniyeti oluşturmak en büyük hedefimizdir.
 
Yılların tecrübesi ile teknolojiyi ve yenilikleri sürekli takip etmemiz, işimize verdiğimiz önemin başlıca göstergesi olmuştur. Eğitimli personelimiz gerekli işleri, gerekli malzemelerle gerektiği kadar malzeme kullanarak ve zamanında uygulayarak müşterilerimize en ekonomik fiyat sunmamızı sağlamıştır.
 
PVC Zemin kaplama uygulamalarımız başta olmak üzere;
Hastaneler, Bankalar, AVM ler, Villalar, İş yerleri (en küçük mekanlardan en büyük kuruluşlara) uyguladığımız garantili ve en uygun fiyat politikamız ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi gururla sürdürmeye devam edeceğiz.
 
Siz de bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız buradan iletişime geçebilirsiniz.
© 2017 aksaemin.com          Tel. 0212 854 21 13          Faks 0212 854 21 12       info@aksazemin.com       iletişim